Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 8 Haziran – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Geçen hafta gerçekleşen, Ay tutulması ile artık bazı defterler kapanmış olabilir. Bu hafta, sağlık, yakın çevre,  kardeşler, aile yuva, iletişim, kuzenler, komşular gibi konular gündemde olabilir.

Hafta başında, kişisel motivasyonlarınız, maddi konular gündeminizde olurken, hafta sonundaysa günlük rutin işler, iletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, aile, yuva gibi konular ön plana çıkacaktır. Yakın çevrenize, kardeşlerinize, kuzenlerinize karşı fedakarlıklarınızın arttığı bir süreçtir. Ancak günlük rutin işler ve sağlık konuları size biraz engel olabilir. Bu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızdaki değişiklikler iletişim konusunda problemler yaşamanıza sebebiyet verebilir.  Yaşamış olduğunuz sıkıntı her neyse bu konuda ailenizden destek görebilirsiniz. Aileniz için atacağınız adımlar hem onlara hem de size şifa olacaktır.

Hafta sonunda, iletişim, yakın çevre konuları ön plana çıkacaktır.  Sosyal medyada paylaştığınız yazılarda veya her türlü bilgi alış verişi  konusunda duygularınızdan destek alabilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle iletişimizin arttığı bir zaman dilimdir. Destek alma destek verme zamanlarına işaret eder. Onlardan alacağınız bu destek sizi manevi yönden de güçlendirecektir.

Oğlak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.