Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

7 Şubat 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 8 -14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, haftanın ilk günü maddi kaynaklarınız ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Salı günü öz güveninizin arttığı olaylar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü sevgiliniz veya var ise çocuğunuz ile iletişiminizde gerginlikler ortaya çıkabilir. Perşembe günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu Yeni Ay’da geliriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelir kaynaklarınız ortaya çıkabilir. Aynı gün elinize ekstra para geçebilir. Cumartesi günü yine maddi konularla ilgili haberler alabilirsiniz. Pazar günü ise çocuğunuzun eğitimi ile ilgili yenilikler yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.