Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

6 Aralık 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar, haftaya eğitiminize, inançlarınıza odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Hafta ortasında bilinçaltı konuları, korkularınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi açıklayamadığınızı hissedebilirsiniz. Biraz içinize çekildiğiniz bir dönem yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Onların desteğiyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aileden getirdiğiniz travmalarınızla ilgili çözümler bulabilirsiniz. Aileniz korkularınızla ilgili size destek olabilir. Hafta sonu zihninizi toparlayamama, unutkanlık gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi kandırdığınız konular varsa bunlarla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.