Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

6 Temmuz 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 6 Temmuz – 12 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, aile, yuva, ev, eşler, ortaklar, sağlık, günlük rutin işler, iletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler gibi konular gündeminizde olabilir.

Eşinizle veya ortağınızla yanlış anlaşılmalara açık olabileceğiniz bir zaman diliminde olduğunuz için onlarla ailenizi veya yuvanızı etkileyecek bir mücadele içerisine girebilirsiniz. Ancak Merkür’ün retro olduğunu ve iletişim problemi yarattığını lütfen unutmayın. Daha romantik, duygusal iletişim tarzı ilişkinize iyi gelecektir.

Aileniz, yuvanız veya evinizle ilgili konularda destek alabileceğiniz zamanlardır. Günlük rutin işlerinizdeki değişiklik size şifa olabilir. Belki rutin işleriniz hafiflemesi sizin ailenize daha çok vakit ayırmanıza fırsat tanıyacaktır.

Bu hafta, Kiron sizin 4. evinizde geri hareket etmeye başlayacak. Ailenizle ilgili yara aldığınız konuların kök sorununa inmek için ideal bir zaman dilimidir. Ailenizle birbirinizi hangi konularda yaraladınız? Hangi konularda aileniz size iyi geliyor? Bu soruların cevabını bulmak sizi manevi anlamda daha iyi hissettirebilir.

11 Temmuz 2020 11:26’da Merkür durağanlaşıyor, 13 Temmuz 11:26’da düz harekete başlıyor. İkili ilişkilerdeki yanlış anlaşılmalar artık son buluyor. Yeni bir ortaklık kurmak aynı şekilde evlenmek içinde uygun zaman dilimi başlıyor.

Aşk konusunda artık düze çıktığınız bir zaman dilimidir. İletişim kanallarınızı açık tutmaya çalışın. İş ortamında ya da rutin olarak vakit geçirdiğiniz yerlerde ki insanlarla tanışabilir kendinizi onlarla derin bir sohbetin içinde bulabilirsiniz.

Sağlık konusunda mide, beslenme gibi konulara dikkat edin. Sinirler, eller, kollar konusunda hassas olabilirsiniz. Eğer bu tarz şikayetleriniz varsa bu hafta çözüme kavuşabilir.

 

Oğlak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.