Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

4 Ekim 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (4 Ekim-10 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak, Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftanın ilk günü maaşınıza zam alabilirsiniz. Patronlarınızın size değer verdiğini hissetmek size iyi gelecektir. Çarşamba günü kariyeriniz ile ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Rütbeniz değişebilir. İş değişikliği yapmak isteyebilirsiniz, bu kararı öfke ile verdiyseniz sakince düşünmenizi tavsiye ederim. Perşembe günü itibariyle ilişkilerinizde biraz geriye çekilebilirsiniz, ilişkiye vakit ayırmayabilirsiniz. Cuma günü, kariyerinizdeki amaçlarınızı bulabilirsiniz. Ne istediğinizi fark edip bunun için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü patronlarınız, üstleriniz ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Sözünüzü dinletme fırsatı bulabilirsiniz. Pazar günü toplum önünde konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi sizden daha büyük kişilere dinletebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.