Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

3 Ocak 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 4 -10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, Salı günü civarı kendinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü mücadele ve savaş gezegeni Mars Koç burcundaki transitini bitirip Boğa burcuna geçiyor. Mars Koç burcunda iken daha agresif hissetmiş olabilirsiniz, yeni atılımlar yapmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Önümüzdeki süreçte attığınız adımları kalıcı hale getirmek için çaba harcayabilirsiniz. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili çaba harcayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili mücadele verebilirsiniz. Cuma günü ise iletişim gezegeni Merkür Kova burcundaki seyrine başlıyor. Zihniniz bu dönem maddi kaynaklarınızda olabilir. Daha fazla para kazanma yöntemleri düşünebilirsiniz. Aynı gün aşk ve değerlerimizi anlatan Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönemde hayatınıza aşk gelebilir. Daha flörtöz olabilirsiniz. Kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz. Günün devamında eğitim hayatınızla ilgili adımlar atabilirsiniz. Burada önemli olan sizin irade göstermeniz, hayalleriniz için küçük de olsa adımlar atmanız. Hafta sonu ilişkinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla harcamalar sebepli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Hayatınıza aşk gelebilir. Bir anda aşık olabilir, ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz var ise heyecan artabilir. Aşkta mutluluğu bulabilirsiniz. Haftanın son günü iletişiminiz biraz durulabilir. Maddi kaynaklarınız ile ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.