Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

30 Kasım 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Selamlar sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar, haftaya İkizler burcunda gerçekleşen Ay Tutulmasıyla başlıyoruz. Sizin sağlık, çalışma hayatı, evcil hayvanlarla ile ilgili alanda gerçekleşen tutulmada bu konularla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor. Zihniniz önümüzdeki haftalarda daha çok bilinçaltı konularında olabilir. Bu süreçte biraz içinize kapanabilirsiniz. Hafta sonu ailenizin desteğiyle korkularınızla ilgili şifalanma yaşayabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.