Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

28 Kasım 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (29 Kasım-05 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başında rüyalarınız çok canlı olabilir. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Aynı gün sosyal çevreniz ile bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Salı günü maddi olarak hiç beklemediğiniz kişilerden destek görebilirsiniz. Unuttuğunuz bir parayı bulabilirsiniz. Çarşamba günü yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen bir arabaya kavuşabilirsiniz. Cumartesi günü civarında sağlığınız ile ilgili bir iyileşme sürecine girebilirsiniz. Fiziken ve ruhen şifalanabilirsiniz. Korkularınızdan kurtulabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.