Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

29 Haziran 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, genel sağlık, kişisel motivasyonlarınız, dış görünüşünüz, ikili yakın ilişkiler, ortaklar, eşler, çocuklar gibi konular gündeminizde olabilir.

Hayatınızın bir çok dinamiğinin değiştiği bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Tüm bu değişiklikler sizi her ne kadar zorlasa da artık bu süreçte bazı şeylerin belirginleşeceği bir süreç sizleri bekliyor. Ancak yıl sonuna kadar bu dönem devam edecek, yeni düzen için yeni siz için çalışmaya devam etmelisiniz. Değişim ne kadar sancılı da olsa sürecin sonu sizi mutlu edecektir.

Satürn’ün Retro hareketi ile tekrar Oğlak burcuna geri dönüşü bizi yine sorumluluklarımızla sınayacaktır. Kişisel motivasyonlarınız konusunda, yerine getirmediğiniz sorumluluklarınız varsa bu süreç eksikleri tamamlama süreci diyebiliriz. Yeni siz için son çabaları gösterme sürecindesiniz. Eğer yorulduysanız lütfen dönüp nerden nereye geldiğinize bakın.

Evlilik veya ortaklık konusunda yeni gündemleriniz olabilir. Aklınıza yeni ortaklıklar, evlilik ile ilgili yeni fikirler gelebilir. Bu konuda hayattan eğlendiğiniz alanlardan destek alıyorsunuz. Flörtünüzle ile artık evlilik kararı alabilirsiniz. Veya uzun süredir yürüttüğünüz bir hobinizi artık ortak bir işe dönüştürebilirsiniz.

Aşk konusunda, yeni başlayan bir ilişkiniz olursa bu çalışma ortamınızdan biri olabilir. Meslektaşlarınız ya da günlük rutinlerde aynı ortama girdiğiniz insanlarla yeni bir ilişki başlangıcı olabilir.

Sağlık anlamında eller, kollar sinirler konusunda dikkatli olabilirsiniz. Onun dışında ciddi bir sıkıntı gözükmüyor.

 

 

Oğlak , , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.