Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

27 Aralık 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 28 Aralık 2020 – 3 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun. Önümüzdeki sene size hayatta istediklerinizi getirsin. Haftanın ilk günü aşk hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasında korkularınız, bilinçaltı konularınızla ilgili iç çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kardeşlerinizle de problemler yaşayabilirsiniz. Aynı gün yılın son dolunayı da yaşanacak. Yengeç burcunun 8 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan 8 derece yakınlarında Koç, Yengeç Terazi veya Oğlak burcunda gezegenleriniz varsa daha çok etkilenirsiniz. Bu dolunay sizlerin evlilik, partner alanında gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorunlu giden bir evliliği sonlandırabilirsiniz. İlişkileriniz gündemde olacak. Yeni yılın ilk günü ise iletişiminiz artabilir. Eğitim ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.