Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

27 Eylül 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (27 Eylül-03 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Oğlak Burcu, Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftanın başından itibaren kariyerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Patronlarınız ile aranızda iletişim sorunları çıkabilir. Eskiden yaptığınız iş başvurularına bu dönemde dönüşler olabilir. Çarşamba günü hayallerinize gitmek için kararlar alabilirsiniz. Kendinize gelecek planı yapabilirsiniz. Bunları uygularken oldukça güzel fırsatlar bulacaksınız. Perşembe günü zam alabilirsiniz. Maddi açıdan destekleneceksiniz. Cuma günü arkadaşlıklarınızda abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Arkadaş ortamınızda aşırı para harcayabilirsiniz. Aynı gün kariyerinizde bazı can sıkıcı gelişmeler olabilir. Bu durumu ailenize yansıtabilirsiniz. Cumartesi günü, hayallerinizi gerçekleştirmek için bir fırsat bulabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.