Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ekim 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (25 Ekim-31 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftaya sorumluluklarınıza odaklı şekilde başlıyorsunuz. İşleriniz sizin için oldukça önemli olacak. Çarşamba günü civarında zihninizi kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizin bazı yalanları ile yüzleşebilirsiniz. İletişiminizde bazı kopukluklar yaşanabilir. Perşembe günü maddi destek görebilirsiniz. Ummadığınız bu para desteği sizi rahatlatabilir. Cumartesi günü sosyal çevrenizde değerinizi sorgulayabilirsiniz. Özgüven sorunları yaşayabilirsiniz. Aynı gün itibariyle hayalleriniz için mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Gelecek hedefleriniz için çalışacaksınız!

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.