Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

24 Ocak 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 25 -31 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, haftanın ilk günü kendinize olan güveniniz yerinde olabilir. Salı günü maddi konularla ilgili krizler yaşayabilirsiniz. Paraya sıkışabilirsiniz. Perşembe günü ise yılın ilk Dolunayı yaşanacak. Aslan burcunun 9 derecesinde gerçekleşecek bu dolunaydan bu derece yakınlarında yerleşiminiz var ise daha fazla etkilenebilirsiniz. Miras beklentiniz var ise bu netleşebilir, aklınızda olamayan giderler ortaya çıkabilir. Aynı gün kendinizle ilgili ciddi değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Cuma günü ise oldukça şanslı etkiler var. Bir süredir beklediğiniz bir para elinize geçebilir. Pazar günü ise yılın ilk Merkür Retrosu başlıyor, maddi kaynaklarınızla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Para transferlerinde, banka işlerinde sorunlar yaşanabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.