Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

21 Kasım 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (22 Kasım-28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başından itibaren sakinlik aradığınız bir döneme giriyorsunuz. Kendiniz ile kalmak isteyebilirsiniz. Kendi ruhunuza dönüp, inzivaya çekilebilirsiniz. Bu dönemde uyku sorunları yaşayabilirsiniz, çok fazla uyuyabileceğiniz gibi uykusuzluk da çekebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle rüyalarınız çok hareketlenebilir. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Kendinizi açıklamak bu dönem sizin için zor olabilir, susmak size daha iyi gelebilir. Cumartesi günü maddi konulardaki sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kira, ev kredisi gibi sorunlar aklınızda ise bunların ödemesini yapıp rahatlayabilirsiniz. Ayrıca ailenize de maddi açıdan destek olabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.