Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

21 Haziran 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 22 Haziran – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta, sağlık, yakın çevre,  kardeşler, aile yuva, iletişim, kuzenler, komşular gibi konular gündeminizde olabilir.

Neptün’ün retro hareketinden dolayı yazılı ve sözlü iletişimde zorlanabilirsiniz. Kendinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinizle veya kuzenlerinizle ilgili konularda hayallerinizle gerçekler örtüşmeyebilir. Kafa karışıklığı yaşayabileceğiniz için konunuz her ne ise daha net şekilde ifade etmeye çalışın. Böylece beklentinizi veya beklentilerini doğru karşılamış olursunuz.

Venüs, 24 Haziran 2020 saat: 09:48’de durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs düz harekete geçiyor. Sağlık konusunda tedavileriniz artık daha iyi sonuç verecektir. Günlük rutin işlerinizde uzun süredir aksayan konularda artık bir uyum söz konusu olabilir. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz kontrolleriniz varsa bu süreçte gerçekleştirebilirsiniz.  Çalışma ortamınızda bir denge ve diplomasi havası söz konusu olabilir. Ortak yapılan işler size daha çok fayda sağlayacaktır.

Mars’ın Koç burcuna geçişi ile aile, yuva, ev konuları hareket kazanıyor. uzun süredir taşınmak istiyorsunuzdur ancak bir türlü karar verememişsinizidir. Bu süreçte artık tüm kararsız kalan konular bitecektir. Artık hızlıca taşınama söz konusu olabilir. Ailenizle ilgili inisiyatif alacağınız bir süreçte olabilir.  Fevri çıkışlardan kaçının, tüm bu Mars enerjisini yeni başlangıçlar için kullanmaya çalışın. Nerede hareket orada bereket mantığı ile hareket edin. Maddi konulardaki artan sorumluluğunuzda tüm bu süreçte etkili olacaktır.

İlişkiler ile ilgili sorumluluk almaya ve başlangıçlara hazır olun. Özellikle 26 Haziran’dan sonra hem iş hem de aşk anlamında büyük adımlar atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu sene yaşadığınız sıkıntıları yavaş yavaş çözüme ulaştırmaya başlayacak bir sonra ki dönem için tohumlarınızı atmaya başlayacaksınız.

 

Oğlak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.