Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

21 Aralık 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 21 Aralık – 27 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, haftaya Jüpiter ve Satürn kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşum hayatınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Etki aldığınız alanda hayatınızda yeni yapılanmalar söz konusu olacak. Sizlerin maddi kazançları ile ilgili alanda yaşanacak. Yeni kazanç yöntemleri geliştirebilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak alabilirsiniz. Aynı gün Güneş burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiyor. Önümüzdeki 1 aylık dönemde odağınız kendinizle ilgili konularda olacak. Fiziksel özelliklerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Daha çok kendinize odaklanacağınız için daha önce keşfetmediğiniz yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. . Merkür de Oğlak burcundaki seyrine başlıyor. Bu süreçte kendinizden bahsetmek, kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hafta ortası ailenizle sürtüşmeler yaşayabilir ve agresifleşebilirsiniz. Perşembe iletişiminizde yaşayacağınız sıkıntılar yüzünden kırılabilirsiniz. Sizde söylediklerinize dikkat edin, başkalarını kırmayın. Özellikle aile bireylerinize kendinizi anlatmaya çalışabilir, anlaşılmadığınızı hissederseniz kırılabilirsiniz. Cuma günü partnerinizle vakit geçirebilir, rahatlayabilirsiniz. Partneriniz yoksa bu dönem sizden hoşlanan birilerinin varlığını öğrenebilirsiniz. Hafta sonu evde kalmak isteyebilirsiniz gerçi zaten hepimiz evdeyiz. ?

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.