Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

18 Ekim 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (18 Ekim-24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak, Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftaya iletişiminiz oldukça kuvvetli başlıyorsunuz. Yataktan kalkar kalkmaz konuşmaya başlayabilirsiniz. Salı günü itibariyle kariyerinizdeki iletişim sorunları artık sonlanıyor. Patronlarınız ile aranızdaki sorunlar son bulabilir. Kendinizi toplum önünde daha rahat ifade edebileceksiniz. Ayrıca maddi konularda şansınız açılıyor. Para konusunda daha kısmetli olacaksınız. Aynı gün, kariyerinizde değeriniz artacak. Başladığınız işlerde ne kadar başarılı olduğunuz görülecek. Takdir göreceksiniz. Çarşamba günü aileniz ile ilgili önemli gündemler oluşacak. Aile içindeki bazı sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Taşınma kararı alabilirsiniz. Cuma günü üstleriniz tarafından manipüle edildiğinizi hissedebilirsiniz. Kariyerinizde bazı manipülasyonlara başvuran sizseniz bu sefer elinizde patlayabilir. Cumartesi günü itibariyle sosyal çevreniz sizin için önem kazanacak. Daha fazla sosyalleşeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.