Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

15 Kasım 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (15 Kasım-21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başında sosyal çevrenizde değer görmediğinizi düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınızın size verdiği değeri sorgulayabilirsiniz. Çarşamba günü gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Hayalleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu süreçte aşk hayatınızda risk almaya meyilli olabilirsiniz. Kaybetmek istemediğiniz insanlar var ise sakin kalmaya çalışın 🙂 Cuma günü civarında aşk hayatınızda, flörtlerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi üzen, yoran bir aşk macerasına nokta koyabilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek önemli bir aşk yaşamaya da başlayabilirsiniz. Evli iseniz çocuk kararı alabilirsiniz. Pazar günü bazı arkadaşlarınız ile aranızda laf dalaşı olabilir. Özellikle para konularında gerginlikler çıkabilir. Aynı gün kendiniz ile ilgili önemli kararlar da alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.