Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

15 Haziran 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 15 Haziran – 21 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Önemli gökyüzü olaylarının olduğu yeni bir haftaya merhaba diyoruz. Bu haftanın en önemli olayı 17 Haziranda gerçekleşecek olan Merkür gerilemesi ve 21 Haziranda gerçekleşecek Güneş tutulması olacak. Bu hafta iletişim, kişisel motivasyonlarınız, dış görünüşünüz, eşiniz, ortağınız, kardeşler, kuzenler gibi konular sizin hayatınızda daha önem kazıyor olabilir.

Merkür, 17 Haziran 07:58’de durağan hale geliyor ve 19 Haziran 07:58’de Retro hareketine başlayacak ve 13 Temmuza kadar bu süreç devam edecek. Siz Merkür gerilemesini yakın ilişkileriniz, eşiniz, ortağınız ile ilgili konularda yaşayacaksınız. Eşinizle veya ortağınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Söyledikleriniz veya onun size söylediklerini tam anlamayabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olmanız gereken bir süreçtir. İmza konularında, sıkıntılı bir süreçtir. Evlenmeyi veya yeni ortaklıklar için sözleşmeler yapmayı mümkünse Merkür gerilemesinden sonraya bırakın.

Kişisel motivasyonlarınız, yaşam enerjiniz, dış görünüşünüz, genel sağlığını gibi konularda uzun süredir zihninizi yoran bir gündeminiz olabilir. Bu konularda iletişiminizin arttığı bir süreç olabilir. Sizi motive edecek yeni bilgilere ulaşabileceğiniz. Yakın çevrenizden, kardeşlerden, kuzenlerden destek alabileceğiniz bir zaman dilimidir. Bu konuda azimli olmalısınız çünkü bu gelişmelerin meyvesini maalesef biraz geç toplayabilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda sürpriz geri dönüşler yaşayabilirsiniz, çocuk konularında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz, tüp bebek konuları gündeme gelebilir.

Sağlıkla ilgili konularda hormonlara dikkat!  Çok sinirlenmeyin annem.

21 Haziran’da gerçekleşecek, Güneş tutulması, yakın ilişkilerinizde veya ortaklık yapmak isteğiniz alanlarda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Bu evlilik olabilir, yeni bir ortaklık olabilir, hatta taşınma olabilir. Bütün konu ben değil biz dediğiniz alanda gerçekleşecek.

 

Oğlak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.