Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

13 Aralık 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (14 Aralık – 20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar, oldukça hareketli bir haftaya giriyoruz. Çoğumuzun hayatında önemli etkilerin başladığı bir döneme başlıyoruz. Haftanın ilk günü Türkiye saatiyle 19:16’da Yay Burcunun 23 derecesinde Merküryen bir Tam Güneş Tutulması deneyimleyeceğiz. Oldukça önemli etkiler barındıran bu tutulmanın etkilerini yaklaşık 6 ay kadar hissedeceğiz.

Sizlerin bilinçaltı korkular, rüyalar alanında gerçekleşecek bu tutulma bu konularla ilgili hayatınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Bu alanlarda kadersel değişimler yaşayabilirsiniz. Hafta başında arkadaş ortamınızdan destek görebilirsiniz. Kariyerinizin getirilerini alabilirsiniz. Salı günü civarı ev ve ailenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz ve aldığınız bu haber sizi bazı korkularınızdan kurtarabilir. Önceki gün gerçekleşen Tutulmanın etkilerini hayatınızda hissetmeye başlayabilir, bu konularla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Bir süredir arkadaşlıklarınızda yaşadığınız problemler son bulabilir. Hayalleriniz, hedeflerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu olumlu gelişmeler için sizin de harekete geçmeniz ve irade kullanmanız gerekli, durduğum yerde çözümler beni bulsun deme lüksünüz bulunmuyor.

Salı günü aşk ve sevgi gezegenimiz Venüs Yay Burcuna geçiyor. Bir süredir sevgi ve aşk konularında krizlere çekilmiş, aşkı daha derin hissetmek istemiş belki biraz daha karanlık yönünü görmüş olabilirsiniz. Bu etki yerini aşkta daha keyifli zamanlara bırakıyor. Sizin daha gizli saklı yürütebileceğiniz bir ilişki başlangıcı olabilir. Platonik bir aşk yaşayabilirsiniz. Salı günü kazalara, belalara dikkat etmenizde fayda var. Perşembe günü Satürn uzun zamandır seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkıp Kova burcuna geçiyor.  Sizin de içinde bulunduğunuz Öncü Burçları oldukça zorlayan Satürn Oğlak transitinin bitmesi en çok sizi rahatlatacaktır. Hayatınızda birçok konuda çok büyük değişimler yaşamış, zorluklarla mücadele etmiş olabilirsiniz, çoğunuz bu dönemin sonunda olgunlaşmış ve dönüşmüş olabilirsiniz. Bu süreçte üstünüze düşeni yaptıysanız, sorumluluklarınızı üstlendiyseniz Satürn ödülünü hayatınıza çok daha güçlü biri olarak devam edebilirsiniz.

Önümüzdeki 2.5 yıllık süreçte sınavlarınız finansal problemler, para kazanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ise şans ve talih gezegenimiz yaklaşık 1 sene kalacağı Kova Burcuna geçiyor. Yeni kazanç kapıları gündeme gelebilir. Kendinizi çok daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Pazar günü Merkür Güneşin kalbinde. Bu gün dua etmek, dilekler dilemek için güzeldir. Aklınızdan geçirdiklerinize dikkat edin, gerçek olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.