Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

12 Aralık 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (13 Aralık-19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başından itibaren enerji düşüklüğü yaşadığınız bir döneme girebilirsiniz. Kendinizi izole etmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte çok canlı, hareketli rüyalar görebilirsiniz. Süregelen bir hastalığınızda şifalanmak için emek harcayabilirsiniz. Aynı gün itibariyle zihniniz kendi hayatınızın gidişatında olacak. Sözünüzü daha fazla dinletmek isteyeceksiniz. Cumartesi günü itibariyle hayatınızda monotonlaşma, beklediğiniz şeylerin gelmemesi canınızı sıkabilir. Bu süreçte dış görünüşünüz ile ilgili bir karar alırsanız uygulamanızı önermem! Pazar günü aile içinde tartışmalara dikkat etmeniz gerekebilir. İstemeden ailenizin kalbini kırabilirsiniz. Aynı gün civarında çalışma ortamınız ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Görevleriniz, sorumluluklarınızda değişiklikler yapılabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.