Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

11 Ekim 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (11 Ekim-17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumu), Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftaya içinize dönük başlayabilirsiniz. Gördüğünüz rüyaların etkisinde kalarak uyanabilirsiniz. Çarşamba günü kalıcı kazanç yöntemleri bulabilirsiniz. Yurtdışından kazanç sağlayabilirsiniz. Cuma günü kariyerinizde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Patronlarınız, üstlerinizin övgüsünü kazanabilirsiniz. Çalışma hayatınızda genişleme, ferahlama yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü aileniz ile sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ebeveynleriniz ile ilişkinizi düzeltebilirsiniz. Pazar günü sizden büyük, otorite bir kişi ile keyifli sohbet edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.