Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

31 Mayıs 2020

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 1 Haziran – 7 Haziran Haftalık Burç Yorumu)

Sağlık, şifa, günlük rutin işler, kardeşler, yakın çevre, kardeşler, rüyalar, bilinçaltı, hastaneler gibi konuların gündemde olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 5 Haziran’da gerçekleşecek Ay tutulması olacak, kafamızı kurcalayan bazı düşünceler, inzivaya çekildiğimiz zamanlarda yani kendimizle baş başa kaldığımız zamanlarda düşündüklerimiz, bizi oluşturan bilinçaltı konular su yüzüne çıkabilir.  Etkili rüyalar görebiliriz. Bunlar bizim için mihenk taşı olabilir, hayatımıza yepyeni bir yön verebilir. Kendimizi dinlememiz gereken bir süreç olabilir.

Günlük rutin işlerimiz iletişim nedeniyle veya yakın çevre, kardeşler konusunda bizi yorabilir. Kendimizi ifade etmek isterken çelişkiler yaşayabiliriz. Kendimizi feda etme enerjisi içerisine sürüklenebiliriz. Yerine getiremeyeceğimiz yükümlülüklerin altına girmekten kaçınmalıyız.

Eşinizle veya ortağınızla, çocuklar veya yaratıcı konularda beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Belki çocuklarınız belki de daha görünür olmak istediğiniz alanlarla ilgili eşinizin veya ortağınızın da desteği ile iki tarafı da mutlu edecek yeni projeler gündem de olabilir. Ancak bu gelişme sizi aile, kökler konusunda fedakarlık yapmaya itebilir. Biraz kendinizden vazgeçme enerjisi barındırabilir. Ancak hayatımızı güzelleştirmek için güzel enerjilere ihtiyaç duyarız. Bunlar bizi yorsa da bazı yorgunluklar vardır hiç gözünüze gelmez. Sonunda çocuğunuz bir tatlı gülüşü veya bir dostunuzun iyi ki varsın demesi gibi tüm yorgunluğu unutturur. Hayat bu küçük mutluluklarla daha değerlidir.

Oğlak , , , , , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.