Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

31 Ocak 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak ( 1 -7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumu )

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, haftanın ilk günü sevgi ve değerleri anlatan Venüs 25 Şubat’a kadar Kova burcundaki seyrine başlıyor. Bu dönemde maddi konularda özgürlük arayışı artabilir. Maddi kazançlarınız artabilir, para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aynı gün çocuklarınız var ise onlarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Onların çok harcama yapması canınızı sıkabilir. Hafta sonu ise ilişkilerle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinin sorumlulukları ve özgürlük arasında kalabilirsiniz. Yeni maddi kaynaklar bulabilirsiniz. Para kazanmak için ekstra sorumluluk alabilirsiniz. Ailenizden de maddi destek görebilir veya siz onlara destek olabilirsiniz. Pazar günü ise ilişkilerde ani durumlar gelişebilir. Özgüveniniz kırılabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.