Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

7 Kasım 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (08 Kasım-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Oğlak

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftaya kendinize odaklı başlıyorsunuz. Kendi amaçlarınızı gerçekleştirmek için sağlam adımlar atabilirsiniz. Çarşamba günü geleceğiniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bunları gerçekleştirmek için kararlı olsanız da maddi konular size engel olabilir. Hayallerinize kavuşmak için gerekli bütçeyi bulamayabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınız arasında gerginlik çıkabilir. Özellikle bir arkadaşınızın size değer vermediğini fark edip arkadaşlığınızı bitirebilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizden aldığınız destek ile farklı bir çevreye girebilirsiniz. Farklı insanlar ile sosyalleşmek size iyi gelecektir. Yeni tanıştığınız insanlar size fayda sağlayabilir. Cumartesi günü aşk hayatınızda ani kararlar alabilirsiniz. Flörtünüz ile sürtüşebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.