Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

5 Aralık 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (06 Aralık-12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Hafta başında arkadaş çevrenizde güçlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin sözünüzü dinleyebilirler. Salı günü rüyalarınız çok karışık olabilir. Rüyanızda gördüklerinize inanmayın, kafanızı karıştırabilirler. Çarşamba günü arkadaşlarınız ile fazla fazlaca harcama yapabilirsiniz. Bütün masanın hesabını ödemeye kalkmayın! Cumartesi günü kendiniz ile ilgili bazı krizler deneyimlenebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Aynı gün maddi olarak sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü size söylenen yalanları öğrenebilirsiniz Özellikle yakın çevreniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.