Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

1 Kasım 2021

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak (01 Kasım-07 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumu)

OĞLAK

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Haftanın ilk günü kariyeriniz ile ilgili önemli, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız artabilir, terfi veya zam haberi alabilirsiniz. Salı günü kariyerinizde manipülasyonlar yapabilirsiniz. Bunu fark edenler olacaktır, bu yüzden sorunlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü civarında arkadaş çevrenizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilirsiniz. Cuma günü aşk hayatınızda bazı şok edici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Flörtlerinize bu dönemde çok bel bağlamayın. Aynı gün itibariyle aşk hayatınızdaki sıkıntılardan kurtulmaya da başlayacaksınız. Özellikle kendinizi çok daha güzel ve özel hissedebilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile konuşacağınız daha fazla şey olabilir. Aynı gün, bir arkadaşınızın aşk itirafı sizi şaşırtabilir!

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.