Oğlak Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

30 Haziran 2022

Oğlak Burcu (Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay yaptığınız diyetlerden ve sporlardan sonuçlar aldığınızı görerek mutlu olabilirsiniz. Ektiğinizi biçmenin verdiği haz ile motivasyonunuz artabilir. Dış görünüşünüz için yeni bazı değişiklikler de planlayabilirsiniz. Bu ay tatil yapmak, konsere gitmek veya lüks harcamalarda bulunmak için para harcamak isteyebilirsiniz fakat bu isteklerinizi borçla yapmanız sizi ileride biraz zorlayabilir. Bu nedenle bütçenize göre harcama yaparak ilerde göreceğiniz yüklü kredi kartı ekstrelerinin önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızdan duyacağınız haberler gündeminizi değiştirebilir. Onlar için farklı bir şehre yerleşmek veya onları oraya göndermek söz konusu olabilir. Yeniliklere korkarak değil cesur yaklaşırsanız ileride bu sürecin faydalarını görebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.