Oğlak Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

31 Aralık 2021

Oğlak Burcu (Ocak 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Oğlak

Yeni Ay sizin yükselen burcunuz da gerçekleştiği için hayatınızda güzel ve sizi motive edici gelişmeler yaşanabilir. Ocak ayının ortasında yakın çevreniz, kardeşleriniz ve sosyal medya konuları gündemde olacaktır. Dolunay sizin ortaklar evinizde gerçekleşeceği için ortaklar eş ve ilişkiler konuları ile alakalı aydınlanmalar yaşayabilirsiniz, davalarınız varsa sonuçlanabilir. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber tüm gücünüzü toplayıp hayata yeni bir motivasyonla başlayabilirsiniz. Tuttuğunuzu koparacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.