Oğlak Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Nisan 2022

Oğlak Burcu (Nisan 2022 Aylık Burç Yorumları)

Oğlak

Ay başında aileniz ile ilgili önemli yenilikler yaşanabilir. Ailenize yeni biri katılabilir. 5 Nisan’dan itibaren yakın çevreniz ile ilişkiniz güzelleşebilir. 11 Nisan’dan itibaren bol bol flörtleşebilirsiniz. Sohbet ederek onları tanıyabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren trafikte çok dikkat edin. Ayrıca dil kazaları, yanlış anlaşılmalar da yaşanabilir. 16 Nisan’da kariyerinizde önemli gündemleriniz olabilir. İş değiştirme ihtimaliniz olabilir. 20 Nisan’dan itibaren çocuğunuz var ise onunla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca hobilerinize de odaklanabilirsiniz. 30 Nisan itibariyle çalışma ortamınızda daha fazla sohbet edebilirsiniz. Ay sonunda bebek haberi alabilirsiniz. Çocuğunuz olacağını öğrenebilirsiniz!

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.