Oğlak Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mayıs 2022

Oğlak Burcu (Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları)

Oğlak

Bu ay başından itibaren aileniz ile aranızdaki sorunları aşabilirsiniz. Ayın 11’inden itibaren ev alma fırsatı bulabilirsiniz. Aileniz büyüyebilir.  Aynı günden itibaren 20 günlük süreçte ise çalışma ortamınızda dedikodular dönebilir. Bazı çalışma arkadaşlarınız ile aranızda iletişim sorunları yaşanabilir. 15 Mayıs civarında arkadaşlıklarınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. 21 Mayıs itibariyle günlük rutinlerinize ve sorumluklarınıza odaklanabilirsiniz. 25 Mayıs’tan sonra ise evinizde bazı teknik sorunlar ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Ay sonu ise aşk hayatınızda güzel günler yaşayabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.