Oğlak Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

1 Mart 2022

Oğlak Burcu (Mart 2022 Aylık Burç Yorumları)

Sevgili Yükselen Oğlaklar;
Ayın başında gerçekleşecek Yeniay etkisiyle eğitimler konusu daha bir aktif olacak. Yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz, seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Ardından maddi konularınız daha fazla gündemde olabilir ve tüm enerji ve hazzınız o alana yönelebilir. Kardeşleriniz ile daha fazla iletişimde olmak isteyebilirsiniz, sürekli kardeşlerinizi düşünebilirsiniz. Gerçekleşecek Dolunay ile birlikte aldığınız eğitimlerin sertifikaları elinize ulaşabilir. Ayın sonuna doğru algınız daha çok aile konularına yönelebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.