Oğlak Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

28 Ekim 2022

Oğlak Burcu (Kasım 2022 Aylık Burç Yorumları)

Beklemediğiniz bir anda aşık olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak ilginizi çekebilir. Paranızı düşünmeden harcayabilirsiniz. Spritüal konulara ilginiz artabilir. Kendi içsel yolculuğunuza çıkabilir, gizli kalmış duygu ve düşüncelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Kendi kendinize kalma durumunu abartabilirsiniz, insanlarla iletişim kurmak istemeyebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.