Oğlak Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

2 Kasım 2021

Oğlak Burcu Kasım 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, 5 Kasım’da yeni bir arkadaş grubuna girebilirsiniz. Farklı insanlar ile tanışıp sosyalleşebilirsiniz. Bu dönemde yeni arkadaşlıklara başlamak için güçlü motivasyonlarınız olacak. Aynı gün itibariyle ilişkilerinizde güzel bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi çok daha güzel hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. 6 Kasım’dan itibaren sosyal çevrenizde sözünüzü daha fazla dinletebilirsiniz. Daha fazla sosyalleşebilirsiniz. 19 Kasım civarında aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı flörtleriniz sonlanırken, iyi giden bir flört ilişkiye dönebilir. Evli iseniz bu dönemde çocuk haberi alabilirsiniz! 22 Kasım itibariyle biraz geri plana çekilebilirsiniz. Daha fazla dinlenmek isteyebilir, kendinizi inzivaya alabilirsiniz. Bu süreçte kendiniz ile ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. 24 Kasım itibariyle daha az konuşup daha fazla düşünebilirsiniz. Rüyalarınız sizi daha fazla etkileyebilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.