Oğlak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Oğlak Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, Ay başında kontrol edemeyeceğiniz, kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 1.5 yıldır uğraştığınız sağlık sorunlarınız var ise artık şifalanabilirsiniz. Sağlığınıza ruhen ve fiziken kavuşabilirsiniz. 13 Aralık itibariyle rüyalarınız çok hareketlenebilir. Kabuslar görebilirsiniz. Aynı gün itibariyle kendinizi çok daha iyi açıklayabildiniz bir sürece giriyorsunuz. Lafınızı daha fazla dinletebilirsiniz. 19 Aralık’ta çalışma ortamınızda değişimler yaşanabilir. Bazı mesai arkadaşlarınız ile vedalaşabilirsiniz. 20 Aralık’tan itibaren kendinizi çok sorguladığınız bir sürece girebilirsiniz. Sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bir huzursuzluk hakim olabilir. Eski sevgililerinizi özleyebilirsiniz. Bu dönemde dış görünüşünüzde değişime gitmeyin, sonradan pişman olabilirsiniz. 21 Aralık itibariyle ise odağınız kendinize kayıyor. Kendi isteklerinize daha fazla odaklanabilir, öne çıkmak isteyebilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte kardeşlerinizden yana şansınız artabilir. Yakın çevrenizi genişletebilirsiniz. Onların sayesinde hayatınızda yenilikler olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.