Oğlak Burcu 8 – 14 Nisan 2019

8 Nisan 2019

Oğlak Burcu 8 – 14 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar,

Bu hafta başında ortaklı işler, anlaşmalar, sözleşmeler ve eşle ilgili konularda yeni imzalar yapabilirsiniz.

Ailevi konularda sesler yükselebilir, güç çekişmeleri yaşanabilir, özellikle erkek figürleriyle gerginlikler yaşanabilir.

Aşkla ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ayrıca kendi yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Venüs Neptün kavuşumu iletişim, kardeşler, eğitimler, yakın çevre alanında gerçekleşecek. Bu alanlarda şanslı bir süreçtesiniz ve kendinizi ruhsal olarak iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca yakın çevreniz veya seyahatler vasıtasıyla yeni birileriyle tanışabilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

Jüpiter retrosunu,  bilinçaltınız, rüyalar, ruhsal aleminiz alanında yaşayacaksınız. Bu süreçte kendi iç dünyanız, maneviyatınız, ruhsal çalışmalar konuları gündeme gelebilir, kendi iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle de 14 Nisan tarihinde Güneş’in Jüpiter’le yapacağı uyumlu açı sayesinde bu konulara daha da yoğunlaşabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konular gündeminizde olabilir, operasyonlar gündeme gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”75″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.