Oğlak Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Oğlak Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken çocuklarınız, hobileriniz, romantik ilişkileriniz, yaratıcılık gerektiren işlerle ilgileneceksiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. İnce eleyip sık dokumaz iseniz, aradığınız kişiyle karşılaşma şansınız yüksek olacak. Aşk hakkındaki kalıp düşünceleriniz değişebilir. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız destekleneceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Yaratıcı fikirlerinizi ortaya çıkarmak için kendinize güvenmelisiniz. Boş zamanlarınızı yakın çevre ve kardeşlerinizle geçirmek isteyeceksiniz. Küçük planlar organize edebilirsiniz. İlişkilerinizde uzlaşmacı ve koruyucu bir tavır içine girebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde kendi potansiyelinizi ortaya çıkarmak için çaba sarf edeceksiniz. İletişim kurarken dikkatli davranmanız sizi yanlış anlaşılmalardan koruyacaktır.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.