Oğlak Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Oğlak Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta yatırımlarınızdan kar yapabilirsiniz. Yapacağınız karlar sizi neşelendirirken borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Ailenizle neşeli zamanlar geçirebilir ve keyifli aktiviteler planlayabilirsiniz. Çevrenizdekilere verdiğiniz değer bu dönem artabilir. Kariyer hayatınızda herkesle aranızın iyi olması bazı kişilerin canını sıkabilir ve o insanlardan baskı görmenize neden olabilir. Sürpriz evlenme teklifi alabilir, kendinizi bir anda bambaşka bir enerjide bulabilirsiniz. Bu dönem parayı yönetmek ve borçlarınız kapatmak konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Kardeşlerinizle ilgili konularda gergin süreçler yaşamamak içi karşınızdakini iyi dinlendiğinizden emin olun. Haftanın sonuna doğru iş yerinizde zam veya terfi almanız söz konusu olabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.