Oğlak Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Oğlak Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Oğlaklar;

Bu hafta araştırma geliştirme yapmak için vakit harcayabilirsiniz. Bol bol araştırma yapıp ve eğitim alabilirsiniz. Kısa seyahatler gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle ve yaşça büyük akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz. Eşinizin yurt dışına gitmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir, ortağınızın yurt dışına gitmesi gerekebilir. Evraklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm gün iş yerinizde sürekli mail atmak ile uğraşabilirsiniz. Araba almak için bazı uğraşlara girebilirsiniz ama dikkatli olun biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kandırılma riskiniz var, iyice araştırmadan adım atmayın.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.