Oğlak Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Şubat 2023

Oğlak Burcu (6-12 Şubat 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya başlarken fiziksel görünümünüz, motivasyonunuz, kendinizi ifade etmeniz etkili olacaktır. İdealist davranacak ve girişimci olacaksınız. Öğrendiğiniz bilgiyi içselleştirecek cesurca fikirler üreteceksiniz. Aileye yeni bir üye katılabilir. İlişkilerinizde yumuşak ve düşünceli tarzınızla farklı olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde farklı insanlarla iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etme şekliniz değişecek, insanlar size hayranlık duyacak. Düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edeceksiniz. Sosyal becerilerinizi geliştirecek, iletişim becerilerinizle para kazanacaksınız. Gelişime açık olacak, potansiyelinizi değerlendireceksiniz. Diyete başlayabilirsiniz. Evinizle ilgili işlerde düzeninizi kuracaksınız. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.