Oğlak Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Oğlak Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kardeşleriniz, yakın çevreniz, iletişiminiz haftaya girerken sizi meşgul edecek. Öğrenmek ve bilgi akışı sağlamak için gruplarla işbirliği yapacaksınız. Merak duygunuz sizi kısa seyahatlere yönlendirebilir. Fikirlerinizle ortaya çıkmak isteyeceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız partnerinizi ikna etmeniz yeterli olacaktır. İletişim kurarken zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken kısıtlandığınız hissine kapılacaksınız. Aldığınız sorumlulukları yerine getirecek, ailenizle iyi ilişkiler kuracaksınız. Yeteneklerinizi geliştirecek, iletişim becerinizi kullanacaksınız. Huzurlu ve güvenli hissettiğiniz yer olan evinizde olacak ama özgür olmak isteyeceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.