Oğlak Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Oğlak Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde arkadaşlarınız, gruplarınız, projeleriniz, geleceğe yönelik beklentileriniz olacak. Fikirleriniz belli alanlarda değişim gösterebilir. Uzak yerlere seyahat planları yapabilirsiniz. Topluluklar içerisinde konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılmaktan korkmayın. Sosyal ilişkilerinizin kuvvetli olacağı bir hafta geçireceksiniz. Uyumlu haliniz ve orta yolu bulmaktaki beceriniz ile güven kazanacaksınız. Arkadaş gruplarınızı etkileyecek enerjiniz olacak. Verdiğiniz kararların arkasında olacaksınız. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını, enerjinizin azaldığını hissettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Fanatik fikirlerden uzak durmanız iyi olacaktır. Düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Gruplar içerinde kurallara uymak istemeyebilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.