Oğlak Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

3 Şubat 2024

Oğlak Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

Sahip olduklarınız, maddi ve manevi değerleriniz, kazançlarınız ile ilgili gelişmelerin olacağı bir hafta yaşayacaksınız. Finansal kazançlarınız artabilir, farklı yatırımlar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmeniz yeni kapılar açacaktır. Güven duymakta zorlanabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek istemeyeceksiniz. Geleneksel bakış açısının dışında davranacaksınız. Ailenizle sorunlarınız varsa halledebileceğiniz bir zaman dilimi olacak. Maddi kaynaklarınız üzerinde yoğunlaşacaksınız. Gelirinizi artırma konusunda istikrarlı bir ilerleme sağlamanız gerekecek. Değişime ve farklı fikirlere direnç göstermemelisiniz. Hayat amacınız, motivasyonlarınız, değer verdiğiniz şeylerin farklılaştığını göreceksiniz. Kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Keyif aldığınız konular değişecek. Yazmak, iletişim kurmak konularında enerjiniz yüksek olacak. Hedefinizi belirleyip ilerlemeniz yeterli olacaktır. İlişkinizle ilgili karar vermek zorunda hissedebilirsiniz. Şans oyunlarına kendiniz kaptırmayın.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.