Oğlak Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

3 Aralık 2022

Oğlak Burcu (5-11 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya bilinçaltı konularınız, yaptığınız işleri sonlandırmak, hayattaki amacınız, yakın çevre iletişiminiz konu olacak. Kardeşlerinize düşündüklerinizi anlatmak isteyebilir, ancak yanlış anlaşılacağınızı düşünebilirsiniz. Sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Çalışma ortamınızda hareketli ve yoğun çalışacağınız bu hafta arka planda olmayı tercih edeceksiniz. Evcil hayvanlarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekecek, uyumlu davranışlarınızla çevrenizde popüler olacaksınız. Dış görünüşünüzü önemseyeceksiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.