Oğlak Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Oğlak Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kurduğunuz ilişkilerinizde duygularınızı belli etmekten çekinmeyeceksiniz. Ailenize ayıracağınız güzel vakitler onları mutlu ederken sizin de haz almanızı sağlayacaktır. Fakat eşinizle yapacağınız bazı tartışmalarda kibirli bir tutum sergileyebilirsiniz. Tavırlarınıza dikkat edin annem. Çocuklarınızdan duyacağınız sürpriz gelişmelere karşı önyargılı olmak yerine yapıcı bir bakış açısıyla yaklaşmalısınız.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.