Oğlak Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Eylül 2023

Oğlak Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İnançlarınız, farklı kültür ve insanlar, ufkunuzu genişletme isteğiniz, uzak yerlere seyahatler bu hafa gündeminizi meşgul edebilir. Kendi hedeflerinizi, vizyonunuzu ortaya koyacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş ile ilgili seyahatler söz konusu olabilir. Aşk hakkında   eskisinden farklı düşünceler içine girebilirsiniz. İlişkinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde somut adımlar bekleyeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullandığınız işler yapıyorsanız desteklendiğiniz bir süreç olacaktır. Yaptığınız işler, araştırmalarla öne çıkabilirsiniz. Eğlenmeye, farklı yerler keşfetmeye olan merakınız artabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.