Oğlak Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Oğlak Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak

Salı günü Kova burcundaki yeniay etkisiyle maddi anlamda yenilikler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası kendiniz ile alakalı konularda biraz canınız sıkılabilir. Cuma günü maddi anlamda otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Aynı gün kardeşleriniz sayesinde yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kendiniz ile alakalı kafanıza taktığınız konular son buluyor. Pazar günü çocuklarınız ile vakit geçirmek ve onlarla ilgili konularda uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.