Oğlak Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Oğlak Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Bu güne kadar yaptığınız çalışmaları ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Otorite figürleri ile çatışmadan kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfedebileceğiniz bir hafta olabilir. Duygularınızı daha net ifade etmek isteyebilirsiniz. Ancak henüz bu yönünüzü insanlara göstermekten çekinebilirsiniz. Kendinizi işinize kanalize ederseniz, para kazanımlarınızın artabilir. Toplum önündeki kimliğinizle, kardeş ilişkililerinizde, rutin hayat ve çalışma düzeninizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.