Oğlak Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Oğlak Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde inançlarınız, eğitimleriniz, farklı kültürler ve insanlar, uzak yerlere seyahatler söz konusu olacak. Tarzınızın dışındaki birine aşık olabilirsiniz. Hayatınızın akışı değişebilir. Hobileriniz sayesinde farklı insanlarla bir arada vakit geçireceksiniz. Sürpriz hamilelik gündeme gelebilir. Gruplar içinde seçici davranarak, liderlik yapmak isteyeceksiniz. Kendi kurallarınızla hareket etmek istemeniz arkadaşlarınızdan tepki almanıza neden olabilir. Planladığınız seyahatlerle ilgili gelişmeler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. İletişim kurarken dikkat etmeniz iyi olacak, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eğitim alıyorsanız çalışmalarınızı aksatmayın. Sosyal çevrenizde herkesle mesafenizi korumaya çalışacaksınız. Spora başlama kararı alabilirsiniz.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.