Oğlak Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Temmuz 2023

Oğlak Burcu (3-9 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklı işleriniz ve ikili ilişkileriniz, varsa davalarınız ile ilgili gelişmelerin olacağı bir hafta olacak. İlişkilerinize özen gösterirken kendi ihtiyaçlarınızı arka plana atabilirsiniz. Ev içinde sağlıklı iletişim kurmakta zorlanabilir, anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili ani kararlar alabilirsiniz.  İlişkinizi monotonluktan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilir, var olan ortaklığınıza yeni birini dahil edebilirsiniz. Daha önce fark etmediğiniz yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Eğlence anlayışınız sıradanlıktan uzaklaşabilir.

Oğlak
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.